Loading...
Skip to Content

Daha Fazla Bilgi İçin;
Xypex Admix C-1000 ve Admix C-1000 NF
Xypex Admix C-1000 ve Admix C-1000 NF

XYPEX Admix C-1000 ve C-1000 NF, betonun suya karşı yalıtılması ve korunması için yegane kimyasal uygulamadır. Temel ve perde betonlarına karışımı yapılarak %100 ve kesintisiz su yalıtımı sağlar. Betonda kristal üreterek su geçirimsizliği sağlar. (Kristalize su yalıtım ürünü’dür.)

 Xypex Admix C-1000 çimento ağırlığının % 2-3’ü civarında,

Xypex Admix C-1000 NF %1-1,50 civarında karışıma eklenecek şekilde özel olarak formüle edilmiştir.

Xypex Concentrate
Xypex Concentrate

Xypex Concetrate, betonun suya karşı yalıtımı, korunması ve tamirinde kullanılan özgün bir kimyasal üründür. XYPEX CONCENTRATE, Portland çimentosu, çok ince işlenmiş kum ve özel aktif kimyasallardan oluşur.

Xypex sürme su yalıtım sisteminin birinci katman ürünüdür. Ayrıca; Xypex Patch’N Plug ile segregasyon, çatlak v.b beton yüzeylerinin tamiratları sırasında kullanılan ‘DRY-PAC’ sisteminin sürme yalıtım ürünüdür.

Xypex Modified
Xypex Modified

XYPEX MODIFIED ikinci kat sürme uygulama olarak Xypex Concentrate uygulamasını güçlendirmek veya temel dış duvarlarında nem geçirmez katman olarak kendi başına kullanılabilir. İki kat uygulamanın gerektiği yerlerde Xypex Modified ikinci kat sürme uygulama olarak kullanıldığında kimyasal olarak Xypex Concentrate uygulamasını güçlendirerek daha sert bir yüzey bitirmesi sağlar.

Xypex Patch’N Plug
Xypex Patch’N Plug

XYPEX PATCH’N PLUG, beton tıkama ve tamiri için özel tasarlanmış, hızlı priz alan, hidrolik (su altında sertleşen) çimento bileşenidir. Patch’n Plug su akışını saniyeler içinde durdurur ve statik çatlakların, Tie-rod (tij, kalıp gergi demiri) deliklerinin ve diğer beton kusurlarının kapatılmasında kullanılır.

Tamir ve tıkama harcıdır. Uygulamaya engel olacak kadar çok su gelen betonarme yüzeylerin tamiratında kullanılır. (Şok prizli, kristal üreten tamirat harcıdır.)